Podziękowania i dyplomy

Dobrze zaPROJEKTowana szkoła 2020

Za podejmowanie ambitnych wyzwań edukacyjnych umożliwiających uczniom odkrywanie pasji i twórcze doskonalenie kompetencji XXI wieku.

„Akademii Bezpiecznego Puchatka”

W roku szkolnym 2019/2020 uczniowie klas pierwszych wzięli udział w XI edycji programu edukacyjnego Akademia Bezpiecznego Puchatka. Na zajęciach w klasie poznawali zasady bezpiecznego zachowania się w szkole, na wycieczce, na drodze oraz poruszania się w Internecie. Dowiedzieli się również, na co należy zwracać uwagę i czego unikać, będąc samemu w domu oraz gdzie dzwonić, gdy coś niepokojącego się wydarzy. Po realizacji zajęć 70 pierwszoklasistów przystąpiło do Testu Bezpieczeństwa. Efektem tych wszystkich działań było uzyskanie przez szkołę Certyfikatu „Akademii Bezpiecznego Puchatka”.

Razem na Święta

"Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi..."

A że w naszym otoczeniu "wielkich" nie brakuje - te słowa Jana Pawła II przytaczamy kiedy tylko możemy!

Dziś zaś chcielibyśmy z całego serca podziękować Dyrekcji i Gronu Pedagogicznemu Szkoła Podstawowa nr 19 im. Mieszka I w Białymstoku za okazaną życzliwość i przyjazną dłoń.

Wsparcie, które nasi podopieczni od Was otrzymali stanowi najlepszy dowód na to, że otaczają nas sami ludzie dobrej woli, wrażliwi na los potrzebujących... To postawa godna naśladowania - i za nią po stokroć

DZIĘKUJEMY!

Dzieci - dzieciom, szkola - szkole

Orszak Trzech Króli

Orszak Trzech Kroli

Pomoc dzieciom z Kamerunu

Certyfikat udziału w ogólnopolskim konkursie SYNAPSIK MEN

Szanowni Państwo,

w imieniu Ministra Edukacji Narodowej Dariusza Piontkowskiego bardzo serdecznie dziękuję za włączenie się do naszej akcji „Szkoła do hymnu”.

W tym roku do wspólnego śpiewania hymnu, w piątek, 8 listopada o godz. 11:11, przystąpiło w sumie 4 121 529 uczniów oraz 405 399 nauczycieli w całej Polsce i poza granicami kraju. Łącznie swój udział w akcji zgłosiło 20 475 szkół, przedszkoli i placówek oświatowych. Jesteśmy pod wrażeniem Państwa zaangażowania.

Anna Ostrowska
Rzecznik Prasowy MEN

VI edyzja projektu Białostockie Talenty XXI wieku

17 września 1939 - Pamiętamy!

Synapsik MEN