Podziękowania i dyplomy

Podziękowania

"Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi..."

A że w naszym otoczeniu "wielkich" nie brakuje - te słowa Jana Pawła II przytaczamy kiedy tylko możemy!

Dziś zaś chcielibyśmy z całego serca podziękować Dyrekcji i Gronu Pedagogicznemu Szkoła Podstawowa nr 19 im. Mieszka I w Białymstoku za okazaną życzliwość i przyjazną dłoń.

Wsparcie, które nasi podopieczni od Was otrzymali stanowi najlepszy dowód na to, że otaczają nas sami ludzie dobrej woli, wrażliwi na los potrzebujących... To postawa godna naśladowania - i za nią po stokroć

DZIĘKUJEMY!

Dzieci - dzieciom, szkola - szkole

Orszak Trzech Króli

Pomoc dzieciom z Kamerunu

Certyfikat udziału w ogólnopolskim konkursie SYNAPSIK MEN

Szanowni Państwo,

w imieniu Ministra Edukacji Narodowej Dariusza Piontkowskiego bardzo serdecznie dziękuję za włączenie się do naszej akcji „Szkoła do hymnu”.

W tym roku do wspólnego śpiewania hymnu, w piątek, 8 listopada o godz. 11:11, przystąpiło w sumie 4 121 529 uczniów oraz 405 399 nauczycieli w całej Polsce i poza granicami kraju. Łącznie swój udział w akcji zgłosiło 20 475 szkół, przedszkoli i placówek oświatowych. Jesteśmy pod wrażeniem Państwa zaangażowania.

Anna Ostrowska
Rzecznik Prasowy MEN

VI edyzja projektu Białostockie Talenty XXI wieku

17 września 1939 - Pamiętamy!

Synapsik MEN