• Aktualności

          • SREBRO DLA SP19
            • SREBRO DLA SP19

            • W środę  24.11.2022r. w naszej szkole, o tytuł najlepszych koszykarek Białegostoku walczyły uczennice VI klasy sportowej. Po wyrównanych meczach, niesione dopingiem szkoły, zdobyły srebro i zakwalifikowały się do Igrzysk Dzieci Województwa Podlaskiego w koszykówce.

              Naszą szkołę reprezentowały:  Bednarczyk Kinga, Brzozowska Daria, Chaniewska Luiza, Haraburda Klaudia, Kasperowicz Karolina, Koleśnik Maja, Mogilewska Lena, Perkowska Lena, Popławska Julia, Sańczyk Roksana, Wierchowiec Zuzanna, Wójcik Pola, Wysocka Natalia

              Opiekunem dziewcząt był Pan Bogdan Konopko.

              Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

          • Kanapy
            • Kanapy

            • Dziękujemy Radzie Rodziców SP19 za zakup kolorowych kanap, które rozjaśniły korytarz I piętra.

          • NASZE WSPANIAŁE KOSZYKARKI I WSPANIALI KOSZYKARZE
            • NASZE WSPANIAŁE KOSZYKARKI I WSPANIALI KOSZYKARZE

            • W tym tygodniu, w dniach 15.11.2022r. i 17.11.2022r., odbywały się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Koszykówce. Nasze koszykarki i koszykarze z klasy sportowej o profilu koszykówki, rozegrali bardzo wyrównane mecze, prezentując swoje umiejętności oraz ogromną wolę walki.

              Dziewczęta wywalczyły II miejsce w mieście i zakwalifikowały się do Igrzysk Województwa Podlaskiego w Koszykówce,.

              Naszą szkołę reprezentowały: 

              Ciborowska Zuzanna, Gierdowicz Blanka, Grela Hanna, Kalinowska Michalina, Komarewska Julia, Michałowska Sandra, Parczyńska Adrianna, Sosnowska Natalia, Sztabińska Klaudia, Witek Zofia

              Natomiast chłopcy zajęli V miejsce w mieście

              Reprezentanci szkoły to: Aleksiejuk Daniel, Czaplicki Marcel, Kisiel Jakub, Kozłowski Piotr, Matuszewski Szymon, Prymaka Kacper, Przechocki Filip, Siniło Bartosz, Szermiński Krzysztof, Wójcik Filip, Bukraba Adam

              Anna Wojtach przygotowała naszą młodzież do udziału w zawodach.

                         

              Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

          • Obchody Narodowego Święta Niepodległości
            • Obchody Narodowego Święta Niepodległości

            • W naszej szkole, jak co roku, świętowaliśmy obchody Święta Niepodległości.

              W przededniu Święta Odzyskania Niepodległości klasy 4-8 odwiedziły miejsca szczególnie ważne dla mieszkańców Białegostoku. Piękny jesienny spacer odbył się pod hasłem „ŚLADAMI NIEPODLEGŁEJ”.

              W trosce o pamięć zorganizowany został Przegląd Poezji i Pieśni Patriotycznej, w którym wzięło udział aż 50 uczestników z klas 4 - 8.

              Wśród młodszych uczniów naszej szkoły panował radosny nastrój, pełen dobrych emocji i biało – czerwonych barw.

               

          • Szkolna Liga Ortograficzna
            • Szkolna Liga Ortograficzna

            • MISTRZOWIE ORTOGRAFII

              Zwycięzcy ligi październikowej

              Kl. 4a
              Oliwia Iwaniuk
              Aurelia Kulczak
              Anastazja Szlendak

              Kl. 4b
              Paweł Kitlas
              Tomasz Jankowski
              Maja Kułak

              Kl. 4c
              Monika Karwacka
              Monika Michalska
              Szymon Średziński

              Kl. 5a
              Luiza Niemyjska
              Anna Sosnowska
              Magdalena Rybak

              Kl. 5b
              Oliwia Kauzowicz
              Mateusz Sidoruk
              Miłosz Skorupski
              Szymon Skorupski

              Kl. 5c
              Marta Buzon
              Dominik Milewski
              Fabian Szczepaniuk

              Kl. 6a
              Daria Brzozowska
              Lena Mogilewska
              Pola Wójcik
              Natalia Wysocka

              Kl. 6b
              Luiza Kraszewska
              Urszula Wysocka

              Kl. 6c
              Lena Hryniewicka
              Karolina Kiercul
              Szymon Krupkowski
              Aleksandra Serafin

              Kl. 6d
              Patrycja Mickiewicz
              Kalina Suchodoła
              Szymon Zdanowicz

              Kl. 7a
              Igor Bronakowski
              Emilia Rutkowska
              Hanna Szmania

              Kl. 7b
              Wiktor Tokarczuk,
              Hubert Korneć

              Kl. 8a
              Hanna Grela
              Michalina Kalinowska
              Julia Komarewska
              Sandra Michałowska

              Kl. 8b
              Mateusz Bućko
              Wiktoria Gutowska
              Wiktoria Iwaniuk
              Antonina Onoszko
              Hanna Półkośnik
              Melania Siembida
              Dominika Słabińska
              Michalina Szelkowska
              Helena Szoka
              Milena Treszczotko
              Filip Wądołowski
              Wiktoria Worobiej

              Kl. 8c
              Tomasz Brzozowski
              Milena Żakowicz
              Zofia Kitlas
              Łukasz Gawieńczyk

              Kl. 8d
              Maciej Paszkiewicz
              Borys Cieciuch
              Martyna Wąsowicz
              Piotr Zdanowicz
              Nela Miastkowska

              Kl. 8e
              Paweł Bujalski
              Hanna Juchimowicz
              Emilia Kozłowska

               

              W listopadzie obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości, a pod koniec miesiąca bawimy się na zabawach andrzejkowych.

              Oto:

              LISTOPADOWA LIGA ORTOGRAFICZNA

               

        • brak danych