• Strefa Ucznia

          • ,,WIELKIE SPRAWY W MAŁYCH RĘKACH”

            ZADANIA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

            1. Dbanie o dobre imię i honor szkoły, kultywowanie i wzbogacanie jej tradycji.
            2. Inspirowanie uczniów do działalności samorządowej, do demokracji i odpowiedzialności za życie społeczności szkolnej.
            3. Współdziałanie z władzami szkolnymi w realizacji planu pracy.
            4. Udział w formułowaniu przepisów wewnątrzszkolnych regulujących życie społeczności szkolnej.
            5. Współorganizowanie imprez szkolnych oraz uroczystości związanych ze świętami państwowymi.
            6. Inspirowanie uczniów do działalności na rzecz osób potrzebujących.
            7. Współpraca ze środowiskiem lokalnym i promocja szkoły.
            8. Inspirowanie uczniów do wykonywania niezbędnych prac na rzecz klasy, szkoły oraz środowiska.
            9. Wzmacnianie więzi między wszystkimi uczniami w szkole.

             

            Samorząd Uczniowski - rok szkolny 2020/21

              

             

            I Maria Niewińska kl. 8d - opiekun klas IV - VIII
            II Maciej Joka kl. 8a - opiekun klas I - III
            Monika Walenda kl. 8c - zastępca

             

            Gospodarze klas w r. szk. 2020/21

            4a gospodarz klasy: Tomaszewski Leon; zastępca: Bednarczyk Kinga
            4b gospodarz klasy: Sotnik Aleksandra; zastępca: Talecki Kacper
            4c gospodarz klasy: Krupkowski Szymon; zastępca: Kopciewska Hanna
            4d gospodarz klasy: Suchodoła Kalina; zastępca: Maj Mateusz

            5a gospodarz klasy: Ujejski Filip; zastępca: Bronakowski Igor
            5b gospodarz: Chlabicz Dawid; zastępca: Fedorowicz Łukasz

            6a gospodarz : Gierdowicz Blanka; zastępca: Kalinowska Michalina
            6b gospodarz: Nowaszewski Paweł; zastepca: Worobiej Wiktoria
            6c gospodarz klasy: Mozal Anastasia; zastępca: Giba Zofia
            6d gospodarz klasy: Ostrowiecka Maja; zastępca: Paszkiewicz Karolina
            6e gospodarz klasy : Krakówka Tomasz; zastępca: Olszewska Natalia

            7a gospodarz klasy: Komenda Maria; zastępca: Półkośnik Zofia
            7b  gospodarz klasy: Kondraszow Wiktoria; zastępca: Koleśnik Patrycja
            7c gospodarz klasy: Laszewski Aleksander; zastępca: Przechocka Oliwia
            7d gospodarz klasy: Wierciszewski Mateusz; zastępca: Depczyński Konrad
            7e gospodarz klasy: Czemiel Amelia; zastępca: Łukaszewicz Mateusz
            7f gospodarz klasy: Rogowska Wiktoria; zastępca: Pietrucha Wiktor

            8a gospodarz klasy: Joka Maciej; zastępca: Kirpsza Łukasz
            8b gospodarz klasy: Orzechowska Julia; zastępca: Sidorowicz Jakub
            8c gospodarz klasy: Tomaszewska Zuzanna; zastępca: Rećko Jakub
            8d gospodarz klasy: Waleszko Magdalena; zastępca: Skurska Aleksandra
            8e gospodarz klasy: Pietruczuk Michał; zastępca: Koratkiewicz Oliwia

             


            Rada Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2019/20

            Natalia Kurzyna z klasy 8D – zastępca
            Julia Rećko z klasy 8A
            Ida Poczykowska z klasy 8B
            Julia Sosnowska z klasy 8C – przewodnicząca

             

            Konferencja Samorządów Uczniowskich

            Przedstawicie SU na I Wojewódzkiej Konferencji Samorządów Uczniowskich w Podlaskim Urzędzie Wojewódzkim. Gościem specjalnym był Minister Edukacji Narodowej Dariusz Piontkowski.


            Rada Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2018/19

            Julia Rećko – kl. VII ,,a”
            Gabriela Szajewska – kl. VIII ,,f”
            Karol Lewicki – kl. VIII ,,a” – przewodniczący
            Aleksandra Szymula – kl. VIII ,,a”


             

      • brak danych