• Strefa nauczyciela

          • Rada Pedagogiczna

          •  

            DRUŻYNA SP 19  rok szkolny 2021/22

             

             

             

            Dyrektor - Elżbieta Zimnoch

            Wicedyrektor - Jolanta Kalinowska

            Wicedyrektor - Beata Małgorzata Purta

            Oddział przedszkolny - "0"

            Krystyna Snopko

            Iwona Januszkiewicz

            Edukacja wczesnoszkolna

            Magdalena Popko

            Małgorzata Bielawska

            Wiktoria Pruszyńska

            Katarzyna Moroz

            Elżbieta  Łoś

            Beata Daniszewska

            Jolanta Krajewska-Pikuła

            Anetta Czeczuk

            Ewa Konopko

            Język polski

            Alina Ciszewska

            Ewa Skiepko

            Grzegorz  Marian Kwasowski

            Katarzyna Buraczewska

            Aneta Filipowicz

            Urszula Adamska

            Ewa Chociej

            Matematyka

            Jolanta Kalinowska

            Grażyna Jadwiga Kowalczuk

            Ewa Mirończuk

            Ewa Ostrowska

            Alicja Roszkowska

            Języki obce

            Jolanta Onoszko

            Anna Kraśko - Abusaymah

            Katarzyna Kozłowska

            Eliza Myć

            Eliza Zimnoch 

            Katarzyna Gadzała

            Alina Zagon

            Historia i WOS

            Monika Grynczel

            Halina Sztachelska

            Adam Kućmierowski

            EDB

            Małgorzata Rakus

            Adam Kućmierowski

            Przyroda i Biologia

            Joanna Jurczykowska

            Małgorzata Rakus

            Geografia

            Urszula Dobkiewicz

            Fizyka

            Marta Pruszyńska – Dudzicz

            Chemia

            Justyna Samaryczew

            Intormatyka

            Krzysztof Zimnoch

            Arkadiusz Olbryś

            Beata Małgorzata Purta

            Katarzyna Buraczewska

            Plastyka 

            Bożena Sepko

            Muzyka

            Mariusz Bałakier

            Technika

            Krzysztof Zimnoch

            Arkadiusz Obryś

            WDŻ

            Małgorzata Rakus

            Monika Grynczel

            Anetta Monika Kocięcka

            Wychowanie fizyczne

            Joanna Agnieszka Kubiak - Babińska

            Zuzanna Zielińska

            Anna Wojtach

            Mirosław Antoniak

            Andrzej Popławski

            Tomasz Tomaszewski

            Religia

            s. Iwona Małachowska

            ks. Rafał Danilczuk

            ks. Adam Niemczynowicz

            Monika Nitkiewicz

            Jarosław Troc

            Adam Półtorzycki

            Świetlica

            Anetta Monika Kocięcka

            Ewa Pasterniak

            Monika Paniczko

            Mateusz Niewiński

            Biblioteka

            Elżbieta Janikowska

            Beata Sienkiewicz - Górska

            Pedagog - Urszula  Dec - Zdanowicz 

            Logopeda - Monika Kamińska

            Psycholog - Piotr Klepacki

            Tyflopedagog - Beata Sienkiewicz - Górska

            Nauczyciele współorganizujący kształcenie

            Anetta Monika Kocięcka

            Aneta Filipowicz

            Monika Paniczko

             

      • brak danych